بانك تور پريا

بانك تور پريا

باكو

باكو، پايتخت جمهوري آذربايجان، بزرگترين شهر و همچنين بزرگترين بندر اين كشور است. باكو، در غرب ساحل درياي خزر و شبه جزيره آب ‌شوران واقع شده است و يكي از مناطق نفت‌خيز جهان مي ‌باشد. باكو از پر جمعيت ‌ترين شهر هاي آذربايجان به شمار مي آيد و جمعيت آن حدود 3 ميليون نفر مي باشد. مساحت اين شهر حدود 2 هزار كيلو متر مربع است.باكو بزرگ ترين شهر ، بندر و همچنين پايتخت آذربايجان مي باشد كه در قسمت ساحل غربي درياي خزر واقع شده است.گردشگران تور باكو مطلع باشند كه اين شهر به موقعيت استراتژيكي و همچنين ذخاير نفت بسيار مهم و ارزشمند مي باشد.
گردشگران تور باكو توجه داشته باشند كه اين شهر در شمال ايران و با كشور هاي روسيه ، ارمنستان ، گرجستان ، درياي خزر و ايران همسايه مي باشد.باكو داراي جمعيتي بالغ بر 3 ميليون نفر دارد كه قدمت آن به هزار سال پيش باز مي گردد.مسافران تور باكو بدانند كه اين شهر به سه قسمت اصلي Old town ، Boomtown و Soviet-built town تقسيم گرديده و داراي 12 منطقه مي باشد.

ادامهـ مطلبـ
| ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۰۲:۱۹:۱۱ | پريا مصطفوي
،

بيروت

بيروت كه به عروس شهر هاي خاورميانه مشهور است، پايتخت كشور لبنان بوده و يكي از زيبا ترين شهر هاي قاره آسيا مي باشد. اين شهر بزرگ ترين شهر لبنان و يكي از مهم ترين و اصلي ترين بنادر آن مي باشد. شهر بيروت همچنين يكي از قديمي ترين شهر هاي خاورميانه بوده و مركز استان بيروت مي باشد. اگر شما نيز از گردشگران تور بيروت هستيد، با لحظه آخر همراه باشيد تا اطلاعاتي درباره جغرافيا، اقليم آب و هوايي، زبان، دين و جاذبه هاي اين شهر در اختيارتان قرار دهيم. اين شهر داراي مساحتي حدود 85 كيلو متر مربع بوده و جمعيتي حدود 2561366 نفر را در خود جاي داده است.

ادامهـ مطلبـ
| ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۰۲:۳۳:۳۱ | پريا مصطفوي
،

شهر كربلا

در ماه هاي محرم و عزاداري امام حسين (ع) تور كربلا و سفر هاي زيارتي به كشور عراق به صورت چشمگيري افزايش پيدا مي كند كه شيعيان راهي كربلا و ديگر شهر هاي عراق مي شوند.
به طور كلي كربلا يكي از مهم ترين شهر هاي زيارتي عراق و جهان مي باشد ، مرقد امام حسين و حضرت عباس آن را به يكي از قطب هاي گردشگري مذهبي تبديل كرده است.در طول سال شيعيان و محبان ائمه اطهار همراه با تور كربلا سفر مي كنند و در مناسبت هاي تاسوعا ، عاشورا و اربيعين تعداد تور كربلا و جمعيت زائران به اوج مي رسد.
اگر قصد داريد همراه تور كربلا سفر كنيد بهتر هست قبل از سفر يك سري اطلاعات در مورد اين شهر زيارتي بدانيد :
اختلاف ساعت كربلا با ايران 1 ساعت و نيم ، زبان مردمان اين شهر زياتي كردي و عربي و واحد پول آن ها دينار عربي مي باشد.

ادامهـ مطلبـ
| ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۰۲:۳۲:۱۲ | پريا مصطفوي
،

مكه

مكه نام شهري در كشور عربستان سعودي واقع در شبه جزيره عربستان مي باشد. مكه از شهر هاي تاريخي كشور عربستان به شمار مي آيد و به سبب قرار داشتن كعبه، قبله‌گاه مسلمانان در اين شهر مقدس‌ ترين شهر اسلام به‌ حساب مي آيد. مكه يكي از قطب هاي مذهبي براي مسلمانان محسوب مي شود كه سالانه گردشگران زيادي با تور مكه به اين شهر سفر مي كنند.
اين شهر حدود7 ميليون نفر جمعيت دارد و مساحت آن حدود 154 هزار كيلومتر مربع است. 

ادامهـ مطلبـ
| ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۱۰:۳۷:۴۶ | پريا مصطفوي
،

ونيز

شهر ونيز جزيره اي در قسمت شمالي كشور ايتاليا در خليج ونتزيا و نزديكي درياي آدرياتيك واقع شده است. اين شهر توسط كانال هاي آب به قسمت هاي مختلفي تقسيم شده است، تردد در اين شهر به وسيله قايق انجام مي شود. به همين دليل اين منطقه يكي از مقاصد مهم براي گردشگران تور ونيز مي باشد. سالانه حدود 20 ميليون نفر به تور ونيز مي آيند. همچنين ونيز به شهر فستيوال ها و جشنواره ها معروف است. اين شهر بدليل ظاهر منحصربه فرد، آثار هنري و سنتي خود در به عنوان ميراث جهاني در يونيسكو ثبت شده است.

ادامهـ مطلبـ
| ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۱۰:۳۶:۳۸ | پريا مصطفوي
،

تايوان

كشور تايوان متشكل از چندين مجمع الجزاير است كه در قسمت شرقي آسيا و در جنوبي سرقي چين واقع شده است. پايتخت تايوان تاپيه نام دارد كه در اين شهر، گردشگران تور تايوان مي توانند طلاقي فرهنگ غني 300 ساله تايوان و مدرنيته را به راحتي حس و مشاهده كنيد. تقريبا 75 درصد از مساحت جزيره را مناطق سخت و كوهستاني پوشانده اند و تنها يك سوم از اين مساحت را دشت هاي صاف و هموار شامل مي شوند، كه اكثريت جمعيت كشور در اين منطقه زندگي مي كنند. به عبارت ديگر مي توان گفت كه براي زندگي كردن بخش غربي جزيره داراي ازدحام جمعيت بيشتري است نسبت به بخش شرقي آن و اكثريت مردم در جلگه غربي جزيره سكنا گريده اند. 
به دليل عبور مدار راس السرطان از تايوان و نزديكي آن به خط استوا، در اين جزيره ي كوهستاني شاهد آب و هواي گرم سيري خواهيد بود. شما مي توانيد در جاي جاي جزيره مناطق سرسبز زيبايي را مشاهده كنيد كه از گياهان استوايي و گرم سيري پوشيده شده اند. تقريبا مي توان گفت كه دين بيش از 90 درصد مردم تايوان مخلوطي از بودايي ، آيين كنفيسيوسي وتائويست است و درصد بسيار كمي از مردم پيرو مسيحيت مي باشند. زبان رسمي مردم تايوان ماندارين استاندارد است اما علاوه بر اين زبان نيز مي توان شاهد زبان هاي تايواني و هاكا نيزبود. 

ادامهـ مطلبـ
| ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ | ۰۲:۱۵:۳۷ | پريا مصطفوي
،

لبنان

كشور لبنان كه به عنوان يك جمهوري در دنيا شناخته مي شود، در قسمت غربي قاره ي آسيا قرار گرفته است و نيم بيشتر آن كوهستاني و مرتفع مي باشد. لبنان با كشور هاي روسيه و اسرائيل همسايه بوده و در كنار درياي مديترانه جاي خوش كرده است. پايتخت لبنان شهر زيباي بيروت مي باشد، كه در گذشته به پاريس خاورميانه شهرت داشته است. اما پس از وقوع جنگ، اين شهر صدمات بي شماري را متحمل شد. امروزه پس از بازسازي هاي انجام شده بر روي زير ساخت هاي شهر، مردم دنيا لقب عروس خاورميانه را به بيروت داده اند و اين عروس زيبا سالانه گردشگران بسياري را به سمت تور لبنان مي كشاند. اين كشور كوچك، بر خلاف مساحت اندك خود، محبوبيت بسياري در دنيا دارد و سالانه عده ي زيادي با تور لبنان به اين بهشت كوچك سفر مي كنند

ادامهـ مطلبـ
| ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ | ۰۲:۰۵:۱۵ | پريا مصطفوي
،

تور ساموئي

جزيره ساموئي يكي از زيباترين نقاط تايلند و منطقه اي گرمسيري و بكر با سواحل شني سفيد و آب هاي درخشان خليج تايلند است.جزيره ساموئي ، جديدترين جزيره اي است كه مسافران تور تايلند آن را انتخاب مي كنند. دليل ديگر انتخاب تور ساموئي اين است كه اين جزيره به عنوان استراحتگاهي آرام و زيبا در جهان شناخته شده است. 
ساموئي با مساحت 228 كيلو متر مربع بعد از پوكت و جزيره چنگ سومين جزيره بزرگ تايلند محسوب مي شود كه حدود 50 هزار نفر جمعيت دارد. 
ساموئي به جهت رونق گرفتن صنعت گردشگري در ساموئي و وجود فرودگاهي بين المللي در اين جزيره، براي گردشگران راحت تر و ميسرتر شده است. ساموئي يكي از زيبا ترين جزاير تايلند به شمار مي رود كه با آب هاي درخشان ، شن هاي سفيد و آب و هواي گرمسيري خود گردشگران زيادي تور ساموئي را به عنوان مقصد گردشگري خود انتخاب مي كنند.قابل توجه مسافران تور ساموئي ، اين مقصد يكي از جديد ترين جزيره هاي تايلند محسوب مي شود كه علاوه بر محبوبيت براي گردشگران در جهان به عنوان استراحتگاهي آرام شناخته شده است.
جالب است گردشگران تور ساموئي بدانند كه اين جزيره بعد از پوكت و جزيره ي چنگ سومين جزيره ي تايلند با مساحت 288 كيلومتر به شمار مي رود كه جمعيتي بالغ بر 50 هزار نفر را درون خود جاي داده است.
مسافرين عزيز تور ساموئي مطلع باشند كه اين جزيره در سال هاي اخير در صنعت گردشگري رشد چشمگيري كرده است و با احداث فرودگاه بين المللي مسير دسترسي به آن را آسان تر كرده است.
جزيره ي ساموئي در 685 كيلومتري بانكوك و همچنين در قسمت سواحل شرقي سواحل تايلند واقع شده كه هوايي تا فرودگاه بانكوك 70 دقيقه فاصله دارد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ | ۰۳:۰۷:۵۱ | پريا مصطفوي
،

تور پاتايا

شهر پاتايا در كشور تايلند كه در ساحل شرقي خليج تايلند قرار دارد. شهر پاتايا در فاصله ۱۶۵ كيلومتري و در جنوب شرقي شهر بانكوك قرار دارد. شهر پاتايا به دليل وجود باره‌ها و انواع محلات تفريحات شبانه ( ديسكو پاتايا )داراي مشهوريتي جهاني است. 
در طي سال هايي كه ويتنام درگير جنگ بود، تعدادي از سربازان آمريكايي براي استراحت و دوري از فضاي جنگ، به پاتايا و سواحل پاتايا مي رفتند. از آنجا كه اين شهر بسيار آرام و زيبا بوده است آنها اين شهر را به بقيه نيز معرفي كردند و خيلي زود پاتايا به عنوان يكي از شهرهاي زيباي دنيا معرفي شد و گردشگران فراواني را به سمت خود جذب كرد. 
تور پاتايا يكي از پرطرفدارترين تورهاي تايلند است كه سالانه بيش از 5/5 ميليون توريست خارجي كه بيشتر آنان را مردان تشكيل مي دهند به اين شهر سفر مي كنند. 
براي انتخاب تور پاتايا بايد بدانيد كه اين شهر از نظر آب و هوايي به دليل نزديكي به خط استوا ، داراي آب و هواي گرم و استوائيست و داراي سه نوع آب و هوا است كه در ماه هاي آبان تا بهمن گرم و خشك است ، در ماه هاي اسفند تا ارديبهشت هواي گرم و مرطوب دارد و در ماه هاي خرداد تا مهر هواي گرم و باراني دارد. تور 

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ | ۰۳:۰۶:۳۲ | پريا مصطفوي
،
بانك تور پريا
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان