بانك تور پريا

بانك تور پريا

تور ساموئي

جزيره ساموئي يكي از زيباترين نقاط تايلند و منطقه اي گرمسيري و بكر با سواحل شني سفيد و آب هاي درخشان خليج تايلند است.جزيره ساموئي ، جديدترين جزيره اي است كه مسافران تور تايلند آن را انتخاب مي كنند. دليل ديگر انتخاب تور ساموئي اين است كه اين جزيره به عنوان استراحتگاهي آرام و زيبا در جهان شناخته شده است. 
ساموئي با مساحت 228 كيلو متر مربع بعد از پوكت و جزيره چنگ سومين جزيره بزرگ تايلند محسوب مي شود كه حدود 50 هزار نفر جمعيت دارد. 
ساموئي به جهت رونق گرفتن صنعت گردشگري در ساموئي و وجود فرودگاهي بين المللي در اين جزيره، براي گردشگران راحت تر و ميسرتر شده است. ساموئي يكي از زيبا ترين جزاير تايلند به شمار مي رود كه با آب هاي درخشان ، شن هاي سفيد و آب و هواي گرمسيري خود گردشگران زيادي تور ساموئي را به عنوان مقصد گردشگري خود انتخاب مي كنند.قابل توجه مسافران تور ساموئي ، اين مقصد يكي از جديد ترين جزيره هاي تايلند محسوب مي شود كه علاوه بر محبوبيت براي گردشگران در جهان به عنوان استراحتگاهي آرام شناخته شده است.
جالب است گردشگران تور ساموئي بدانند كه اين جزيره بعد از پوكت و جزيره ي چنگ سومين جزيره ي تايلند با مساحت 288 كيلومتر به شمار مي رود كه جمعيتي بالغ بر 50 هزار نفر را درون خود جاي داده است.
مسافرين عزيز تور ساموئي مطلع باشند كه اين جزيره در سال هاي اخير در صنعت گردشگري رشد چشمگيري كرده است و با احداث فرودگاه بين المللي مسير دسترسي به آن را آسان تر كرده است.
جزيره ي ساموئي در 685 كيلومتري بانكوك و همچنين در قسمت سواحل شرقي سواحل تايلند واقع شده كه هوايي تا فرودگاه بانكوك 70 دقيقه فاصله دارد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ | ۰۳:۰۷:۵۱ | پريا مصطفوي
،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
بانك تور پريا
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 8
بازديد ديروز : 1
بازديد كل : 430

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان